Profesionálny debriefingový systém QubeAVPRO lan

Profesionálne riešenie debriefingu s IP kamerami a LAN pripojením, ktoré možňuje väčšie vzdialenosti medzi 3 modulmi – simuláciou, riadiacou miestnosťou a debriefingovou miestnosťou, bez straty kvality celého procesu.

Modul pre simulačnú miestnosť : v simulačnej miestnosti je možné k modulu pripojiť 4 IP kamery, ktoré sú napájané cez PoE (napájanie cez existujúce dátové pripojenie). To eliminuje potrebu ďalších káblov na napájanie a uľahčuje polohovanie. Je tiež možné privádzať signál HDMI. Zvuk je nahrávaný cez mixpult, ktorý umožňuje využiť celkom 5 audio zdrojov – mikrofóny. Pre spojenie s účastníkmi modul ponúka 3 audio výstupy. Prvé dva moduly sú navzájom prepojené LAN káblom, ktorý vedie priamo zo simulačnej miestnosti do riadiacej miestnosti.

Modul riadiacej miestnosti: signál zo simulačnej miestnosti prichádza do riadiacej miestnosti a preposiela sa do miestnosti na debriefing. Tu je možné nahrávať priebeh pomocou softvéru a robiť si značky na jednoduchší rozbor simulácie. Pomocou stolného interkomu je možné v simulačnej miestnosti vybrať reproduktor príslušného príjemcu, pre ktorého je pokyn určený.

Debrífingový modul : debriefingový  modul prijíma svoj signál priamo z riadiacej miestnosti a môže reprodukovať simuláciu zo simulačnej miestnosti. Účastníci môžu sledovať simuláciu v reálnom čase na monitore s obrazom a zvukom zo simulačnej miestnosti. Po simulácii je možné cez iPad a ďalší softvér, ktoré sú pripojené k systému káblom, vykonávať debriefing.

Funkcie:

– možné nahrávanie až 4 video signálov alebo 3 video signálov a 1 externého pacientskeho monitora, 3 IP kamery sú súčasťou produktu

– možné analyzovať simuláciu (tréningový scenár) zo všetkých uhlov pohľadu

– vysokokvalitný audio-video softvér umožňuje prepínať medzi kamerami, približovať/odďaľovať pohľad a nahrávať záznamy zo všetkých kamier pre neskoršiu analýzu

– napájanie kamery cez POE (cez existujúce dátové pripojenie)

– na nahrávanie zo simulačnej miestnosti je možné využiť až 5 vstupných zdrojov zvuku

– až 3 výstupné zvukové zdroje v simulačnej miestnosti

– možnosť nahrávania zvuku cez rozhrania a slúchadlá s mikrofónom

– software qubeAVpro LAN na ovládanie a nahrávanie (pre operačné systémy Mac), značky pre následnú analýzu a rozbor

– Voice of God/ inštruktorský hlas / cez stolový mikrofón

– debriefing je možné ovládať cez iPad (vyžaduje sa dodatočný software a iPad)

Požiadavky na úspešnú inštaláciu: Miestnosti musia byť vybavené priamymi LAN káblami, ktoré nie sú prepojené cez switch alebo podobne, ale majú priame pripojenie.

Produkt obsahuje:

  • MacBook Pro 13″
  • 3x HD kamera
  • 1x mikrofón „Voice of God“
  • 1x klávesnica Marker
  • dodáva sa s pevným ochranným puzdrom 

Dostupnosť qubeCLOUD – platforma, ktorá umožňuje vytvárať, upravovať a uvoľňovať simulačné scenáre, manažment jednotlivých účtov, sim centra

Výrobca: Skillqube GmbH, Rauenberg, Nemecko, https://shop.skillqube.com/index.php/produkt/qubeavpro/

Cena: na vyžiadanie